KHANEMOD.COM

شانه‌های بزرگ به دنیای مد بازمی‌گردند؟

20 دی 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- در مجموعه جدید طراح جوان انگلیسی لباس هایی دیده می شود که ممکن است پس از سال ها، علاقه به لباس هایی با شانه بزرگ را در مردم ایجاد کند.

می دانید که لباس های پف کرده و بزرگ جی. دبلیو. اندرسون در فصل گذشته باعث ایجاد بحث های زیادی در دنیای مد بود؟ خواه شما از این لباس ها متنفر باشید، آنها را مسخره کنید یا از دیدنشان به هیجان بیایید، احتمال این وجود دارد که لباس زنان در سال آینده تحت تاثیر این مجموعه قرار بگیرد.
لباس هایی با سرشانه های بزرگ سالها بود که از دنیای مد رخت بسته و دیگر شاهد لباس های اپل دار و حجیم نبودیم. قطعا آنچه در دهه 80 میلادی، در لباس های عامیانه یا پرنسسی با شانه های بسیار بزرگ شاهد بودیم سالها پیش به فراموشی سپرده شد، اما به نظر می رسد این سلیقه مدفون شده بار دیگر در طرح های مجموعه پاییز 2016 جاناتان اندرسون دیده می شود.
با وجود این اندرسون استعداد این را دارد که یک طرح غیرمعمول را میان دنیای مد پرتاب کند و سپس به سرعت آن را با نسخه های قابل پوشیدن ادامه دهد. دراین مجموعه جدید، ایده اندرسون به شکل ژاکت های منحنی، فرم های پفدار و کت هایی برش خورده دیده میشود که درزهای آنها بدون دیده شدن از گردن تا آستین ادامه دارند.
این طرح ها هر عنوانی داسته باشند و از هر کجا که آمده باشد، بسیار خواستنی هستند و به احتمال بسیار زیاد کپی خواهند شد. اما اندرسون کسی نیست که گوشه ای بایستد و منتظر بماند که ایده او قبل از به فروش رسیدن، توسط دیگران استفاده شود.
اندرسون با اشاره به سرعت تغییر ایده ها می گوید در دنیای مد شما نمی توانید مدت طولانی به چیزی فکر کنید. آنچه اهمیت دارد چیزی است که شما در حال حاضر احساس می کنید.
این طراح جوان انگلیسی پیش از این هم طرح های خاصی ارائه کرده بود که بعدا به لباس هایی قابل استفاده تبدیل شدند. واقعیت این است که اندرسون در حال حاضر قادر است منابع مختلف و عجیب را به طیف وسیعی از محصولات زیبای مورد علاقه خانم ها تبدیل کند.
وگ

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران a