خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

سخنانی ماندگار از فعالان مد دنیا

15 دی 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- محبوب ترین ضرب المثل مد توصیه می کند که پیش از ترک خانه یکی از لوازم جانبی خود را کم کنید، و این موضوع بیانگر ایده ای است که می گوید کمتر، بیشتر است. اما امسال طراحان لباس خیلی بیشتر از این پیش رفتند، احساسات خود را توضیح دادند، فلسفه و سند چشم اندازشان برای آینده را مطرح کردند. نقل قول های برگزیده سایت "وگ" را بخوانید:
راف سیمونز در آخرین روزهای حضور در دیور:
من می خواستم کاری انجام دهم که کمی خالص تر از آن چیزی است که ما معمولا انجام می دهیم. فکر می کنم این احساس من به خاطر آن چیزی است که به طور کلی در دنیای مد اتفاق می افتد. همه چیز بیش از حد اغراق شده و بیش از اندازه تزئین شده است. همه چیز خیلی فوری و سریع است و در زمان بسیار کمی با یک کلیک در اینترنت دیده می شود. به همان اندازه سریع کنار گذاشته می شود و بعد نوبت بعدی و بعدی می رسد. من در حال تلاش بودم تا چیزی بسازم که یک هویت قوی داشته باشد.
کارل لاگرفلد در واکنش به شو بهار 2016 او در فندی:
لازم نیست شخصا به تجزیه و تحلیل آنچه انجام می دهم بپردازم. من از آن شخصیت های بازاریاب نیستم. من فقط کاری را که از ذهنم می گذرد انجام می دهم. همیشه جالب است که مردم چیزی را می بینند که خود من تا به حال ندیده ام و یا به شکل متفاوتی دیده بودم.
درایز ون نوتن در شو بهار 2016 خود:
ما انرژی و زمان زیادی برای تمام جزئیات کوچک مانند دکمه سر دست و همه این نوع عناصر صرف می کنیم. بنابراین گاهی اوقات شما وقت زیادی را برای یک شوی لباس از دست می دهید، اما اگر این امکان را داشته باشید که دقیق تر به آنها نگاه کنید، این یک امکان خوب برای به پایان بردن نمایش است.
البرالباز در مورد آینده مد در عصر دیجیتال:
جهان ما، دنیای فن آوری و دنیای سنت است و من فکر می کنم تنها زمانی که هر دوی این جهان ها در کنار هم امکان ظهور و بروز داشته باشند ما می توانیم در هماهنگی زندگی کنیم.
مایکل کورس در مورد اهمیت زنده بودن لباس:
همه چیز وابسته به جنبش است. من هرگز درک نمی کنم که مردم می گویند" وای این لباس چقدر زیبا است" اما مجبور هستند در آن کاملا بی حرکت باشند. هنگامی که ما یک مجموعه را آماده می کنیم همه چیزی که در نظر می گیریم این است که چگونه می توان با این لباس نشست؟ چگونه می توان با آن راه رفت؟ زیرا این لباسی است که شما می خواهید در زندگی واقعی از آن استفاده کنید.
پیتر کوپینگ در جایگاه اسکار د لا رنتا:
اسکار می دانست که هر چه من انجام دادم همراه با احترام واقعی برای این خانه مد است. من می خواهم در طرح هایم ظرافت و زنانگی وجود داشته باشد، تمام آن چیزهایی که برای اسکار مهم بودند. بنابراین حتی اگر یک عنصر زیبایی شناسی از خود من در این طرح ها وجود داشته باشد، هنوز مطابق با احساس و سبک خانه مد اسکار است.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a