خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

این ست، خانم ها را کمر باریک می کند

11 آذر 1394   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- كت های كمر باریک این توانایی را دارند كه چاقی موضعی ناحیه كمر شما را بپوشانند و به دلیل برشی كه دارند، شما را باریک تر و لاغرتر نشان دهند و برای شركت در مهمانی های فصل سرد، كت یكی از بهترین انتخاب هاست.
- برای زیر كت دست تان باز است كه از انواع بلوز استفاده كنید اما اگر می خواهید لاغرتر به نظر برسید، شومیز با برش كمرباریک را به شما پیشنهاد می كنیم. با این برش شما لاغرتر از اندازه واقعی خود نشان داده می شوید.
- یك شلوار جین "بوت كات" به كشیده و بلند نشان دادن پاهای شما كمك می كند. اگر چاقی پا -چه در ناحیه ران و چه در ناحیه ساق- شما را اذیت می كند، با یك شلوار بوت كات كه حالت تنگ و چسبان نداشته باشد، می توانید این مدل چاقی را پنهان كنید.
- برای لاغرتر به نظر رسیدن، كیف بی اهمیت ترین انتخاب است اما ست شما باید زیبا و شیك باشد . برای ایجاد جذابیت در ستی كه شما را لاغرتر نشان می دهد، بد نیست رنگ كیف خود را با كت تان ست كنید.
- قد نقش تعیین كننده ای در میزان چاقی شما دارد؛ هر چه بلندتر باشید، چاق بودن شما كمتر به چشم می آید پس خودتان را به استفاده از كفش پاشنه دار عادت دهید تا همیشه لاغر تر به نظر برسید.
- این بلوز به دلیل داشتن بافت عمودی شما را لاغرتر نشان می دهد. بهتر است هنگام خرید این بلوز دقت كنید كه خیلی چسبان و تنگ نباشد و فرمی آزاد اما شكیل روی تن تان داشته باشد.
- این گردنبند ظریف و بلند شاید از نظر شما فقط كاركرد تزئینی داشته باشد اما این توانایی را دارد كه بالاتنه شما را بلند و كشیده تر نشان دهد.
- یك ژاكت با پارچه نرم و لطیف و بافت ظریف تمام چیزی است كه شما برای پنهان كردن چاقی و لاغر نشان دادن خود در پاییز و زمستان احتیاج دارید.
هنگام انتخاب این ژاكت سراغ نمونه های ضخیم و حجیم نروید چون عملكردی برعكس دارند و شما را چاق تر نشان می دهند.
- توصیه كارشناسان لباس به دو گروه از افراد، استفاده همیشگی از كفش پاشنه دار است؛ افراد قد كوتاه و افراد چاق چون با كفش پاشنه دار شما لاغرتر و بلندتر به نظر می رسید.
- این شلوار پاهای شما را كشیده تر نشان می دهد. اگر چاقی موضعی در ناحیه ران دارید از پوشیدن این شلوار با تی شرت و تاپ كوتاه خودداری كنید. رنگ تیره این مدل شلوار برای لاغرتر نشان دادن شما انتخاب بهتری است.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران