KHANEMOD.COM

در نمایشگاه بین المللی لباس تهران چه گذشت ؟

16 بـهـمـن 1393   خانه مد ایران    نویسنده: خانه مد - گزارش -بهمن 93   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- دومین نمایشگاه پوشاک ایران با تمام انتقادهای وارد بخاطر همزمانی با نمایشگاه ترک،15 -12 بهمن ماه برگزار شد.

نمایشگاه پوشاک ایران در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران در فضایی بسیار گرم با حضور تعدادی از برندهای پوشاک و البسه برگزار شد.حضور غرفه هایی از بنیاد مد و لباس، اتحادیه پوشاک، انجمن طراحان و پوشاک و خود اتحادیه صادرات بر شور و شوق نمایشگاه افزود.
نمایشگاه لباس ترک نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفت.غرفه هایی از تولیدکنندگان ترک و با نمایش محصولات خاص و منحصر بفرد خود مملو از بازدیدکنندگان ایرانی و ترک زبان بود.در این نمایشگاه تبلیغات ، انتقاد ها و چالش های مطرح داخلی به نوعی به استقبال سوال گونه بازدید کنندگان منجر و بازار را برای آنان آماده ساخت.
آنچه در هردو نمایشگاه مشهود بود تمرکز بر پوشاک مردانه و اسپرت بود. انتقادات بسیاری که قبل از آغاز کار نمایشگاه مطرح شده بودند در بسیاری از تالارها و گروههای اجتماعی بعنوان فرصت بسیار مناسب پیش روی فعالین صنعت مد ،روبرو شد.آشنایی و ارتباط نزدیک با یکی از کشورهای بزرگ مد دنیا و انعقاد قراردادهای فیمابین از ویژگیهای فرصت ایجاد شده بودند.
تفاوت در نگاه به برگزاری نمایشگاه وچگونگی غرفه سازی از دیگر آموزش های نا نوشته نمایشگاه بود.اینکه از حرف گذشته و با نگرشی علمی هنری و روشهای مختلف جذب مشتری وارد دنیای مد بین المللی شویم و با آ گاهی کامل و اتکا به تاریخچه و قدمت طراحی و دوخت در ایران، به فردای صنعت مد ایران اسلامی اعتماد کنیم.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران a