خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران
KHANEMOD.COM

نمایشگاه جامه‌هایی با الهام از طبیعت و معماری ایران در سعدآباد

خانه مد ایران


خانه مد ایران
خانه مد ایران

نویسنده: مدير وب سايت

تاریخ درج: 1394/11/10-06:58:35

خانه مد- به گزارش هنرآنلاین، به مناسبت دهه فجر نمایشگاهی با عنوان "ردپای عشق" شامل جامه هایی با الهام از طبیعت و معماری ایران اثر فریبا میرزایی هنرمند و طراح لباس و پارچه در موزه پوشاک سلطنتی واقع در مجموعه سعدآباد برگزار می شود.
در این نمایشگاه 40 دست لباس از جمله کت ، مانتو، پیراهن که در طراحی آن ها از طبیعت و معماری ایرانی با ظرافت و زیبایی تمام الهام گرفته شده است، از 12 تا 22 بهمن ماه در موزه پوشاک سلطنتی سعدآباد (کاخ شمس) به نمایش گذاشته می شود.
مسئول موزه پوشاک سلطنتی توضیح داد: فریبا میرزایی ساکن ونکوور کانادا، هنرمند و طراح لباس و پارچه است. وی موفق به کسب جوایز متعدد هنری از جشنواره های طراحی لباس شده است. وی قبل از مهاجرت به کانادا در سال 1996، به مدت هشت سال به اداره استودیو طراحی خود در تهران مشغول بود. وی فارغ التحصیل رشته طراحی پارچه در سال 1999، مجسمه سازی و همچنین طراحی پارچه و لباس در سطح پیش رفته در سال 2001 از دانشگاه کپیلانو ونکوور است.
گیسو فکوری نوشاد افزود: این هنرمند از یک فرآیند که شامل طراحی، رنگ پارچه، الگوها و سبک می باشد برای ایجاد آثار منحصر به فرد خود استفاده می کند. او با وارد کردن این فرآیند در طراحی خود قادر به خلق آثار با خصوصیات زیبایی شناسانه و غیر قابل پیش بینی می باشد که غیر ممکن است توسط دیگران تکثیر گردد.
این نمایشگاه در ایام دهه فجر از ساعت 9 الی 16 پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان به هنر طراحی پارچه و لباس است.
ادامه معماریاخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران