سرمقاله     گالری های خانه مد     ویدیو     جشنواره     برندها      مصاحبه      گزارشات      دانلود متن، عکس و تصویر      عضویت      درباره ما      نقشه سایت   نیازمندی ها  
اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما

KHANEMOD.COM

لوازمـ منزل

معماری

طراحی یک پلتفرم موقت مفهومی در فستیوال هنری اواِرال هلند

نویسنده: مدير وب سايت

تاریخ درج: 1396/03/24-02:17:28

 خانه مد-  پروژه "سایههایی با صدای بلند" طرحی مشترک از کیت مور، لینروبانا، سولتز و دفتر طراحی پلستیک فانتاستیک به عنوان بخشی از پلتفرم فستیوال موسیقی اواِرال ارائه شده است.
پلستیک فانتاستیک این طرح مونومنتال را که در عین حال متحرک، نرم و شفاف است را طراحی و اجرا کرده است. این پوستهی انعطاف پذیر تحت تأثیر محیط خارجی قرار دارد اما فضای درونی آن، چشم اندازی واضح و روشن از بیرون ارائه میکند.
هدف این پروژه، ایجاد یک مکان صمیمی برای ادغام موسیقی و رقص و به چالش کشیدن ادراک زمان بوده است.این طرح توسط مجموعه ای از هنرمندان در زمینههای متفاوت رقص، موسیقی و معماری ساخته شده است.
فستیوال موسیقی اواِرال، یک جشن فرهنگی ست که در جزیره ترشلینگ هلند برگزار میشود. هر ژوئن، این جزیره برای ده روز تبدیل به استیجهای طبیعی منحصر به فردی  برای اجرای موسیقی، پرفورمنس و هنرهای تجسمی میشود.
اواِرال، به معنی "همه جا" در حقیقت به مفهوم پوشش کل زمین نام گرفته است؛ از این رو از کل جزیره به عنوان یک پلت فرم برای نمایشگاهها و اجراها استفاده میشود.
منبع: اتوود
ادامه خانه متفاوتاخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ      وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!مد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
فروشگاه اینترنتی نعلبندان