خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران
KHANEMOD.COM

مدل ها از ظاهر متفاوت چه می خواهند؟

خانه مد ایران


خانه مد ایران خانه مد ایران

نویسنده: مدير وب سايت

تاریخ درج: 1398/10/09-09:36:06

خانه مد - چارچوب های مورد قبول جامعه گاهی چنان فشاری بر انسان دارند که راه هرگونه خلاقیت و ابتکاری را می بندند. دنیای مد و آرایش نیز از این چارچوب ها جدا نبوده و بگونه ای محدود کننده می شوند ولی در این بین هستند افرادی که پارا فراتر گذاشته و همچنان بدنبال نمایش زیبایی طبیعی افراد هستند.

  سوفیا هدجی پنتلی مدل یونانی که به خاطر ظاهر متفاوتش معروف شدسوفیا هدجی پنتلی «Sophia Hadjipanteli» ستاره و مدل یونانی است که بخاطر ظاهر متفاوتش به شهرت رسیده است. سوفیا 21 ساله است در حرفه مدلینگ مشغول به کار است.

سوفیا دانشجوی رشته بازاریابی ست و در کنار آن به عنوان مدل برای مجلاتی چون «Vogue» نیز کار کرده است. چیزی که موجب شهرتش شده فرم ابروهای متفاوت او که پر و به هم پیوسته هستند است. این ستاره یونانی در اینستاگرام 180 هزار دنبال کننده دارد.

هدجی همیشه به خاطر ظاهرش مورد اذیت و آزار همکلاسی هایش قرار می گرفت، او قد کوتاهی داشته و چاق بوده و سبک لباس پوشیدنش مورد پسند هرکسی نبود.از این رو اعتماد به نفس پایینی داشت. اما مادرش اعتماد به نفس دوباره را به او بازگرداند. سوفیا نیز تصمیم گرفت که ظاهر خودش را آن طور که هست دوست بدارد. از این رو او به مدل ابروهایش دست نزد و در نهایت با همان ظاهر طبیعی اش مورد توجهمردم قرار گرفت.البته سوفیا موهای خود را رنگ می کند اما اصلا به رنگ و مدل ابروهایش دست نزده است.او خیلی به آرایش کردن علاقه ندارد.

مدل ابروهای پیوندی سوفیا همان مدل قجری در زمان قدیم در ایران است که مد بوده و یک زیبایی و آپشن مثبت برای دختران دم بخت محسوب می شد.

سوفیا , مدل یونانی می‌گوید برای من سلیقه خودم مهم هست و این مدل پیوندی و پهن را دوست دارم و می‌دانم احتمالا مورد پسند و باب سلیقه خیلی از افراد نباشم, اما من همینم که هستم و میخواهم این مدل باشم.من به این شکل و با این مدل ابرو هستم و ظاهر خود را دوست دارم و هرکس سلیقه خودش را دارد.
ادامه زیبایی
خانه مد ایران پرطرفدارترین هااخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a