خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران
KHANEMOD.COM

هیوندای جنسیس کوپه لوکس 2019

خانه مد ایران


خانه مد ایران خانه مد ایران

نویسنده: مدير وب سايت

تاریخ درج: 1398/01/26-13:19:56

خانه مد- در دنیای مد این بار سری به بازارماشین لوکس و مد 2019 زدیم.ما از ورود هیوندای جنسیس کوپه جدید بسیار خوشحال و هیجان زده هستیم. این مدل قطعا یکی از مدل هایی است که از عصر خود فاصله گرفته است، و از بسیاری از مدل های دیگر که شبیه به او هستند پیشی گرفته است. بزرگترین پیشرفت در خوردوی جنسیس مطمئنا کاپوت جدید است. شما باید این مطلب را تا پایان مطالعه کنید تا متوجه شوید در مدل جنسیس جدید چه چیزهای خاصی وجود دارد و چرا تعمیر انواع خودرو هیوندای دارای حساسیت ویژه ای هست. تصاویر رسمی زیادی در مورد این خودرو منتشر نشده است، اما ما موفق شدیم به لطف منابع نزدیک به مقامات هیوندا چند عکس را پیدا کنیم. بیایید هر آن چه در مورد جنسیس جدید می دانیم را با هم مرور کنیم.

 راحی، استایل بهبود یافته در هیوندای جنسیس کوپه 2019

نام هیوندای جنسیس کوپه 2019 به تنهایی به شما می گوید که ظاهر این خودرو چگونه خواهد بود.  شکل واقعا عالی خودرو می تواند توانایی های آیرودینامیکی آن را بهبود بخشد و آن را به سطوح بالای آسمان بفرستد. اگر چه هیوندا رسما اعلام کرده است که جنسیس جدید با تغییرات کوچک یا حتی بدون هیچ تغییری عرضه خواهد شد، اما ما واقعا می توانیم برخی از تغییرات را ببینیم. اول، در بخش جلویی. بدنه کاپوت طولانی تر است و به آسانی می تواند ظاهر این خودرو را قوی تر و عضلانی تر نشان دهد. در انتهای کاپوت، ما می توانیم جلوپنجره عریض تری را مشاهده کنیم که انتهایش به سپر متصل شده است. هر دو سپر جدید هستند، اما سپر جلویی ظاهر بسیار جذابی دارد. چراغهای جلو در حال حاضر متصل به جلوپنجره و واقعا زیبا هستند.

استایل داخلی، کامل بودن و راحتیِ هیوندای جنسیس کوپه 2019

بخش داخلی هیوندای جنسیس کوپه 2019 بخش مهمی است که شرایط خودرو را بهتر کرده است. این بار، بخش داخلی از چرمی با نام تجاری جدید ساخته شده است. می توانید اطمینان حاصل کنید که مسافران بیش از هر زمان دیگری لذت خواهند برد. همچنین، واضح است که می تواند فضای داخلی بیشتری را برای مسافران فراهم کند. این به لطف سازمان دهی بهتر داخل خودرو است. بورد ابزار کمی جابجا شده است و حاوی دکمه های کمتری است. با توجه به دکمه های کمتر، ما می توانیم صفحه نمایش بزرگتری را روی آن قرار دهیم. به همین دلیل فضای بیشتری برای صندلی ها بخصوص برای ردیف صندلی های عقب ایجاد شده است.

موتور، قدرت، توانایی هیوندای جنسیس کوپه 2019

در حال حاضر تنها یک واحد موتور برای هیوندای جنسیس کوپه 2019 اعلام شده است. اما حتی این یک واحد برای چنین اعجوبه ای کافی است. این یک واحد دوبل توربوشارژ V6 خواهد بود که قادر است 430 اسب بخار را برای خوردو فراهم کند که شگفت انگیز است. نکته عالی در مورد این موتور این است که تحت این شرایط مصرف سوخت بسیار کمتری دارد که برای این نوع موتور کاملا شگفت انگیز و باورنکردنی است. ما بیش از حد هیجان زده هستیم تا زمانی که مصرف سوخت این موتور رسما اعلام شود. ما شما را مطلع خواهیم کرد.
ادامه هنر امروزاخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a