خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران
KHANEMOD.COM

آثار طراحان لباس ایرانی در نمایشگاه اسواروسکی

خانه مد ایران


خانه مد ایران خانه مد ایران

نویسنده: مدير وب سايت

تاریخ درج: 1394/08/21-02:33:16

خانه مد- در نمایشگاه بزرگ محصولات اسواروسکی در دوبی آثار دو طراح لباس ایرانی به نمایش درآمد.
شرکت اتریشی سازنده کریستال های لوکس، "اسواروسکی" به تازگی یکی از بزرگترین نمایشگاه های خود را در دوبی برگزار کرده است و در جریان این نمایشگاه بخشی با عنوان " تلالو طراحی لباس" را به معرفی طراحان لباس اختصاص داد. در این رویداد آثار دو طراح لباس ایرانی هم شرکت داشت، کارهایی که از میان تعداد زیادی متقاضی برای حضور در نمایشگاه پذیرفته شد. امیرحسین مهدی زاده با یک لباس عروس و زهره نجاری با یک لباس عصر، آثار خود را در نمایشگاه اسواروسکی ارائه دادند.
به گزارش سایت اسواروسکی؛ در این نمایشگاه لباس یک روزه که در تاریخ 4 نوامبر (13 آبان) برگزار شد آثار 40 طراح و برند از کشورهای مختلف به نمایش درآمد. هر شرکت کننده یک قطعه از آثار خود را که با استفاده از کریستال های اسواروسکی و به طور خاص برای شرکت در این رویداد طراحی شده بود، به نمایش درآورد.
این قطعات منحصر به فرد و خلاقانه که با استفاده از سنگ های تزیینی به وجود آمده اند در بخش های مختلف از لباس عروس گرفته تا لباس شب، لباس عصر و لباس محلی، شگفتی های استفاده از کریستال در صنعت مد را به نمایش گذاشتند.
اسواروسکی در سالگرد 120 امین سال فعالیت خود ضمن ارائه محصولات جدید، ارتباط پایدار خود با طراحان مد سراسر دنیا را جشن گرفت و در نمایشگاهی که اولین نمونه در تاریخ است، آثار بیش از 36 طراح و 6 برند جواهرات و لوازم جانبی را از کشورهایی مانند لبنان، ایران، پاکستان، هند، امارات متحده عربی، عربستان سعودی، کویت، اندونزی، مالزی، تایلند، سنگاپور و استرالیا به نمایش گذاشت.
اسواروسکی از دهه 1970 در خاورمیانه حضور دارد و با بسیاری از طراحان این منطقه همکاری کرده است تا آنها بتوانند لباس های عروس و شب را با درخششی بی نظیر ارائه کنند. سواروسکی این گروه از طراحان را برای اولین بار گردهم آورد تا یک زمینه واحد برای استعدادهای تنها و جدا از هم به وجود آورد.
اندرو موجیکا، مدیر اسواروسکی در خاورمیانه گفت: " امروز جشنی برای بزرگداشت طراحان باورنکردنی خاورمیانه و آسیای جنوبی برگزار شده است و نشان دهنده همکاری خلاقانه ای است که با یکدیگر داشتیم. ما سال های طولانی بخشی از کار این طراحان بودیم و از این حضور لذت بردیم. این منطقه به دلیل علاقه به کارهای سفارشی، تزئینات و البته طراحی لباس قرار دادی و خاص مشهور است و حالا اولین رویداد گردهم آیی طراحان باعث می شود برداشت های نوآورانه و معاصر در طراحی لباس از برخی از بهترین استعدادهای منطقه را ببینید."
ادامه افزودنی هـااخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a